Demirkardeşler yeniden inşaat sektöründe - Tanıtıcı Reklam - Yeniceoba Haber | Bölgenin SesiDemirkardeşler yeniden inşaat sektöründe

Bu makale 2846 kere okunmuş.28 Mayıs 2019, Salı - 22:23
reklam @ ybhaber.com

İnşaatlara bir süre ara veren Musa Demir işine kaldığı yerden devam ediyor.

Uzun yıllarını inşaat sektörüne adayan Musa Demir, Demirkardeşler bünyesi altında  yeniden sektörde yerini aldı. Her türlü inşaat işinin üstesinden gelen demirkardeşler; kalıp, demir, duvar, sıva, alçı, boya,fayans, vs. birçok işi yapabildiğini belirtti. Güvenilir, temiz ve sağlam işin adresi olarak kendilerini gören demirkardeşler yeniden inşaat sektöründe yerini aldı.  

Her bütçeye uygun iş imkanı

Hem kalite hem uygun fiyat imkanı sağlayan demirkardeşler; yeniceoba, kuşca, kütükuşağı, bulduk, çölköy, beşkavak vs. birçok yerde hizmet verdiklerini belirtti. Yaptığı işte  en önemlisinin müşteri memnuniyeti olduğunu ifade eden Musa Demir; " Para kazanmaktan çok insan kazanmayı, dost kazanmayı tercih ediyoruz. Uygun fiyat ile kaliteli işler çıkartarak müşterilerimizi mutlu etmeyi ve daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz." dedi. Bir evi gösteren en güzel kısım elbetteki  boyası ve fayansıdır. Bunlar olmadan  güzel tasarlanmış bir ev bile göze güzel hitap etmez. Sonuç olarak güzel evler ve mutlu yüzler için sizlerle çalışmak için hazır. 

http://demirkardesler.net/

Etiketler: fayans   boya   alçı   inşaat   demirkardesler   kalıp   sıva  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 

Çok Okunanlar
AnketTümü
Yeniceoba'da Muhtar Olarak Kimi Görmek İstersiniz
 
haber yazılımı: buki